ЧОТИРИМІСЯЧНА ДИТИНА ОТРУЇЛАСЯ ЧАДНИМ ГАЗОМ

4 вересня 2015 року в с. Васильків сталося загорання будинку. В будинку під час пожежі перебувала громадянка Ш. та двоє її малолітніх доньок. Співмешканець громадянки Ш. на момент пожежі вдома був відсутній. В результаті отруєння чадним газом загинула чотиримісячна дитина. Чотирирічна врятована дівчинка та її мати, які також постраждали, знаходяться в Шполянській центральній районній лікарні з опіками різних ступенів. Попередньою причиною пожежі є необережне поводження з вогнем, оскільки громадянка Ш. перебувала в нетверезому стані.

Слідчим відділенням Шполянського районного відділу УМВС України в Черкаській області відкрито кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання батьками обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки». Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Ірина КУЧЕР, інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Шполянського РВ УМВС України в Черкаській області.