Чудодійна сила води

Лікар Фірейдон Батмангхелідж народився 1931 року в Тегерані (Іран). Закінчив навчання в медичній школі лікарні святої Марії при Лондонському університеті, де був одним із студентів Александера Флемінга. Здобувши медичну освіту, повернувся на Батьківщину. Новий революційний уряд підозріло поставився до його прагнення служити людству і за сфабрикованими звинуваченнями посадив його у 1979 році в тюрму. Там вкрай були потрібні медики, що й врятувало його від смертної кари. В тюрмі він виявив цілющі властивості води. Якось хворому на виразку шлунка він порадив випити дві склянки води і біль втих. За час свого ув'язнення (31 місяць), доктор Батмангхелідж вилікував понад 3000 хворих на виразку шлунка та дванадцятипалої кишки простою водою. За заслуги у в'язниці, доктора звільнили достроково і зняли всі обвинувачення. Звільнившись, він виїхав в США, де, всупереч критиці і несприйняття його наукових переконань, продовжував лікувати хворих. У 1983 році в Америці його зусиллями був заснований фонд «За простоту в медицині». Помер у 2004 році.

У 2012 році у нас з’явилася його книга на російській мові «Ваше тело просит воды». Автор переконливо доводить, що хронічне (впродовж десятиліть) обезводнення організму призводить до багатьох дегенеративних захворювань, зокрема, астми, алергії, гіпертонії, артриту, депресії, ожиріння, печії, остеохондрозу, коліту, та інших.

Автор вказує в цій книзі, що цих хвороб можна уникнути, випиваючи щоденно 6—8 склянок води — не газованої, не чаю, не кави, а простої води. Пити її слід так: за півгодини до прийому їжі і через 2 год. 30 хв. після чергового її прийому. Перед сном випити ще одну склянку. Поступово збільшуючи об’єм, довести до такої норми, стежачи за самопочуттям.

Отже, вперед за здоров’ям! П’ємо — означає лікуємось! Бажаю успіху і вірю, що він чекає на вас.

Станіслав МАЗУРИК. м. Шпола.

Щоб все випите йшло на користь, виконуйте такі правила:
• пийте тільки гарну, чисту воду;
• починайте ранок зі склянки води;
• перед тим як випити, подумайте про щось позитивне;
• забудьте про агресію і дратівливість;
• відмовтеся від алкоголю, оскільки він викликає зневоднення. Не поспішайте при найменшому головному болю пити таблетки. Доктор Батмангхелідж довів, що іноді склянка випитої води корисніша і ефективніша, ніж сама пігулка.