Осінній призов: перша команда юнаків вирушила на службу

У середу 7 жовтня на збірному пункті Шполянського районного військового комісаріату відбулась відправка першої команди юнаків для проходження строкової військової служби в рамках осінньої призовної кампанії, яка триватиме у період з 1 жовтня до 30 грудня. Першими вирушили 11 юнаків зі Шполянського району, яким на момент призову виповнилося 18 років.

— Я навчався у Шполянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Зараз уже йтиму до армії, але хвилювання не відчуваю. Я впевнений, що у мене усе вдасться. Служити хотів би у Києві, — каже майбутній солдат Юрій Ткаченко.

Аби побажати хлопцям доброї служби, прийшли батьки та рідні призовників. Кожного переповнювали різні емоції.

— Я і хвилююсь, і рада за сина, що він живий-здоровий, піде до армії служити. Мені приємно, що він зараз стоїть серед тих хлопців, які не стали ухилятися від виклику до військкомату, а вже завтра — захищатимуть рідну державу. Старший мій син відслужив у внутрішніх військах у Донецьку. Я вважаю, що Влад гідно пройде цей шлях і далі самостійно керуватиме своїм життям, — коментує мама Владислава Масельського.

Із напутніми словами звернувся до призовників в.о. військового комісару Сергій Кільченко. Він побажав їм легкої служби та повернутися додому здоровими та змужнілими чоловіками.

Як зазначив Сергій Миколайович, цієї осені на Шполянщині на строкову службу призвуть 35 юнаків.