Cкільки приписаних у квартирі людей можуть оформити субсидію

Для отримання субсидії враховують всіх зареєстрованих

Субсидія надається одній людині за місцем реєстрації з урахуванням всіх зареєстрованих осіб на це житло. Про це повідомили на сайті Міністерства соціальної політики України.

Якщо у родичів особи зі складу домогосподарства фактичне місце проживання відрізняється від цієї адреси, то їхні доходи все одно враховують при вирішенні, чи призначати субсидію. Якщо прописані у приміщенні неповнолітні діти, які залишилися без батьківського піклування, або зареєстровані недієздатні особи працездатного віку, у яких є опікун, тоді житлова субсидія призначається за заявою опікуна.

За договором найму і внутрішньо переміщеним особам

Субсидія призначається за фактичним місцем проживання тим людям, які орендують житло на підставі договору найму, або індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію. Також вона може бути нарахована одному з членів домогосподарства, які не зареєстровані в житлі, але фактично проживають в ньому без укладеного договору оренди, в разі, коли вони є внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Якщо субсидія призначається орендарям або ВПО, тоді ті, що проживають у домі, декларуються заявником при зверненні по призначення житлової субсидії з додаванням до заяви відповідних документів, що підтверджують проживання за фактичною адресою житла. Також варто зазначити, що субсидія не призначається одночасно за зареєстрованим місцем проживання людини і за місцем її фактичного проживання.