ДАВАЙТЕ ЗІГРІЄМО КОЖНОГО СОЛДАТА!

Вже понад півроку на Шполянщині діє волонтерська група жінок-берегинь воїнів АТО, яку очолює Лілія Усик. Багато зроблено за цей час: понад сотня поїздок до зони АТО і військових частин у різних куточках країни; майже півтори сотні комплектів захисної амуніції передано нашим військовим, землякам-шполянам і їх побратимам, тонни продуктів доставлено на передову і у звільнені міста. І все це робота кількох тендітних, але не по-жіночому мужніх українок.

За останні кілька тижнів вони тричі побували в зоні АТО. Так, Галина Лоцман разом з донькою Русланою побували в Маріуполі та Волновасі, доставивши допомогу від небайдужих шполян і киян. Кожному військовому було передано термошкарпетки, 300 термоковдр і 250 спеціальних хімічних грілок, 20 ватних штанів, теплі речі. Також було придбано 4 генератори, 30 обігрівачів, буржуйки, 200 м клейонки, алюмінієві чашки і посуд, набори автоключів, сокири, бензопилка, розгрузки, ліки тощо.

Від митців «Народної філармонії» було передано захисникам Маріупольського аеропорту теплий одяг і зимове взуття, бронежилети, а від фірми «Інтерпап» два електрогенератори та медикаменти.

Завдяки черговій допомозі Групи компаній «ЛНЗ» і особисто Дмитра Вікторовича Кравченка було придбано 4 прибори нічного бачення, які передані на найважливіші пункти (безпосередньо на передову), і 7 комплектів захисної амуніції для військових добровольців, що звернулися за допомогою впродовж цих тижнів. Жодна поїздка в АТО не відбулася без допомоги ЛНЗ! Дякуємо!!!

Кілька днів тому наші волонтери повернулися з Луганської області, де відвідали всіх наших земляків, доставили найнеобхідніше на передову — в Станицю Луганську, Щастя, Дебальцеве і Попасну. Завдяки допомозі підприємців черкаського ринку на Пастерівській, які передали велику кількість теплих рукавиць і шкарпеток, продуктів, змогли зігріти сотню солдат. На кожному блокпосту хлопці дякували за допомогу і передавали найщиріші слова вдячності черкащанам.

Зараз можна впевнено говорити, що всі мобілізовані нашого району, наші чоловіки і сини, забезпечені теплим одягом і взуттям. Кожну групу військових забезпечено генераторами і обігрівачами, тому вони вже не мерзнуть.

Висловлюємо найщиріші слова вдячності всім небайдужим:

1.  Групі компаній «ЛНЗ»;

2.  Фірмі «Інтерпап»;

3.  «Народній філармонії»;

4.  Колективу школи-інтернату — 3650 грн.;

5.  Громаді с. Бурти — повен бус продуктів;

6.  Громаді с. Матусів — продукти (допомагають щоразу);

7.  Колективу сільської ради с. Мар’янівка — болгарка для односельців на передову;

8.  М.Савченку за придбання бензопилки: Соловей — 200 грн., Р.Грицань — 100 грн., Р.Малєєв — 100 грн., О.Купець і М.Савченко (всього 1000 грн.);

9.  Сергію Скотарю — 80 пар валянків;

10.    С.М.Плахотнюк — 2 000 грн.;

11.    ПП НІК — 4 000 грн.+лимони;

12.    Підприємцю, що не назвався — 3 000 грн.;

13.    ПП Мальчик і колективу — 100 м клейонки, 2 каремати, теплі речі і ковдри;

14.    СПОП «Відродження»-мед

15.    Колектив Цеху ТП №19 м. Шпола (ПАТ «Укртелеком», начальник С.М.Білецький) — на 1650 грн. придбали буржуйку, войлочні стельки, шкарпетки, ліки+принесли продукти, теплий одяг і ковдри;

16.    Громаді с.Лип’янка — ліки і дитячі малюнки;

17.    Колективу Сигнаївської школи — дитячі малюнки, теплі речі (допомагали двічі за цей час);

18.    Колективу ресторану «Гостинний двір» — 350 грн.;

19.    Колективу салону «Каре» — 300 грн.;

20.    Н.Золотоверхому — масло, цепок до бензопили, напильник+завжди продає товари на АТО за закупівельними цінами);

21.    Громаді буд. №12 по вул. Леніна — 438грн.: Р.Войтович — 20 грн., В.Логвинюк — 20 грн., Пономаренко, Ю.Заплішня — 16 грн., А.Метліцька — 26 грн., В.Зарудніцький — 20 грн., К.Грунь — 20 грн., Б.Яблонський — 16 грн., Н.Коваленко — 20 грн., П.Колісник — 100 грн., Г.Сас — 25 грн., В.Сас — 25 грн., Е.Смагленко — 20 грн., П.Клюковський — 50 грн., К.Мельник — 20 грн., В.Гавриленко — 20 грн., М.Таран — 10 грн.;

22.    Збирала Н.Лога серед підприємців ринку: по 10 грн.— Кувіка і Кулинич, по 20 грн. — Качан, Матло, Сопільняк, Заремба, Павліченко, Камінський, Харченко, Безугла, Майстренко, по 40 грн.— Курінний, по 50 грн. —Задорожній, Єрьоменко, Присяжний, Крива, Богурська, Фуркало, Венгер, Аронський, Тулуман, Скляр, Мошенський, Дробот, Коновал, по100 грн. —Бабенко, Шевченко, Крижня, Самодєєва, Мількевич, Тулуман, по 200 грн. — Пузанкова;

23.    Жителям, що не назвалися, — 300 грн.;

24.    А.М.Подосєновій — 450 грн.;

25.    Н.Прус — 200 грн.;

26.    Колективу салону «Ірма» — 300 грн.;

27.    Н.Лога і В.Лога — 900 грн.;

28.    Колективу магазину «Любимчик» — 200 грн.;

29.    Жителям с.Лебедин, що не назвалися — 50 грн.;

30.    С.Назаренко — теплий одяг, ПП Крисько, Добровольський та шполянам, які принесли одяг, і воєнкомату (на жаль, не назвалися);

31.    С.Ветушко, О.Качан, Н.Лога, Г.Бабенко, А.Бебешко — продукти;

32.    Підприємцю на ринку пані Лесі — 150 вареників;

33.    ПП Потапенко — допомога землякам, які служать під Волновахою.

Коли готувався матеріал, жителі району продовжували надавати допомогу (про них буде повідомлено в наступномуномері).

Коли ви читатимете ці рядки, наші жінки-волонтери знову перебуватимуть у Донецькій області. Щотижня, а то і двічі на тиждень, наш сміливий екіпаж вирушає в зону АТО. Приєднуйтесь до них і ви!

Тож зараз всі зусилля жіночого волонтерського батальйону спрямовані на те, щоб зігріти хлопців з інших районів і областей. Для цього вже придбано і частково доставлено близько трьох сотень комплектів термоодягу, зимових бушлатів і берців за допомоги небайдужих жителів нашого району і колег Руслани Лоцман з Києва. Звичайно, цього недостатньо, адже попри гучні заяви влади про стовідсоткове забезпечення зимовим одягом всіх військових, ситуація залишається складною, ще багато хлопців мерзнуть у літньому взутті й одязі. Тому велике прохання до всіх жителів нашого району допомогти зігріти кожного солдата. Адже вони захищають там кожного з нас, мерзнуть в окопах, коли ми гріємось у теплих домівках. Не будьте байдужими! Адже , якщо хлопці не вистоять, те велике горе може постукати і в ваш дім. А для перемоги потрібні здорові воїни. Не даймо їм ослабнути від застуд. Звертаємося до всіх, у кого в шафах є теплий одяг, який ви не носите, — передайте його військовим, щоб хоч на одного зігрітого вашим теплом стало більше. Приємно відзначити, що в нашому районі все більше людей почали допомагати солдатам. Ми, українці, — сильний і дружний народ. Об’єднавши всі наші зусилля, ми допоможемо нашим героям перемогти, будемо для них надійним тилом. Разом ми — сила! Україна переможе! Слава Україні! Героям слава!

З повагою і найщирішими словами вдячності

всім небайдужим шполянам та нашим жінкам-волонтерам

матері і дружини військових — учасників АТО.