За насильство над колишньою дружиною шполянин отримав покарання

Органом досудового розслідування встановлено, що шполянин протягом 2019–2020 років систематично вчиняв домашнє насильство щодо колишньої дружини, з якою проживав в одному будинку, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої. 

Прокурором Шполянського відділу Звенигородської окружної прокуратури доведено в суді винуватість особи  у вчиненні зазначеного діяння, яке відповідно до Кримінального Кодексу України кваліфікується за ст. 126-1 – домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи.

Вироком Шполянського районного суду за вчинення домашнього насильства чоловіка засуджено до року позбавлення волі із звільненням від відбування призначеного покарання з іспитовим строком один рік та покладено обов’язки проходження програми для кривдників.