Декілька разів хвилиною мовчання поминали учасники заходу всіх загиблих героїв України

Урочистості з нагоди Дня знань у Лебединському НВК №2 нинішнього першого вересня проходили за традиційним сценарієм — яскраво світило сонце, приємно радувало розмаїття квітів та вишиванок, в які були вбрані майже всі — від малюків до дорослих. Директор школи Лідія Осаула побажала всім учням успіхів в новому навчальному році, вручила похвальні грамоти відмінникам за минулий навчальний рік та завойовані трофеї в обласних і всеукраїнських турнірах юним футболісткам. Отаман Козацької держави Віктор Бойко вишикував рої, які проголосили свої
девізи.

«Непомітно промайнуло літо, настала осіння пора — пора навчання, але це літо було не радісним, тривожним», — говорила під час лінійки Лідія Осаула. Про те, що спільними молитвами ми всі повинні просити миру у Господа, йшлося у привітанні настоятеля Свято-Преображенського храму УПЦ КП ієрея Івана Келемана. Декілька разів хвилиною мовчання поминали учасники заходу всіх загиблих героїв України — Небесної сотні, воїнів АТО, закатованих злочинним режимом активістів.

Директор школи щиро висловила подяки всім, хто допоміг підготуватися школі до нового навчального року. За плідне соціальне партнерство і активну громадську позицію отримали грамоти спонсори школи — директор ПАТ «ЛНЗ» Анатолій Ткаченко (закуплено нову електричну швейну машинку для уроків трудового навчання, заасфальтовано частину території біля школи), директор ТОВ «Сільгосптехніка» Володимир Колотило (5 тис. грн. на закупівлю тротуарної плитки), директор СПОП «Агро-Шанс» Ігор Бойко (закуплено фарбу для поточного ремонту, побудовано накриття для колодязя), Володимир Плохута, Микола Карасюк (закуплено плитку для підлоги).

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора)