День миру в школах району

Станіславчицький НВК:

   — Для багатьох  із нас мир —  повсякденна реальність.

На наших вулицях спокійно, наші діти ходять в школу.

Там, де засади суспільства міцні, цей безцінний дар може ніким особливо і не помічатися.

Проте для дуже багатьох людей в сучасному світі це не більше, ніж казкова мрія.

   День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня — в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

   Захід, присвячений цьому дню, відбувся у  Станіславчицькому НВК. Діти брали участь у тренінгу «Моя думка», грали в ігри «Знайди собі подібного» та «Мій внесок у справу миру», будували «Ланцюжок побажань», переглядали презентації про святкування дня миру в різних країнах, —повідомила  директор школи  Лариса Бобошко.

  — Наостанок учні школи стали учасниками Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру» та показали своє серце з символом миру — голубом, а учні 1-4 класів та вихованці дитячого садка взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Хай завжди буде мир!»

Лебединський НВК№1:

  — На жаль, нинішній Міжнародний день миру затьмарює  спільна біда — тривають бої на сході нашої країни, гинуть співвітчизники, патріоти. Захищають кордони рідної  України  і колишні випускники Лебединського НВК №1 —  Сергій Ковіта, Микола Березівський, Андрій Безуглий, Олександр Заліщук, Рамазан Агамалієв, написала в листі до редакції педагог організатор  цієї школи Зоя Геращенко. —Тому  учні  та вчителі нашої школи  підтримали Всеукраїнський флешмоб "Дзвони миру". Звучали пісні у виконанні Тетяни Токаренко, Ярослави Пидорич.  Струни душі торкнули вірші, які розповідали  Даніїл Агамалієв, Володиимир Бабич, Вікторія Терещенко, Денис Малюк. У фіналі флешмобу злетів у небесну вись символічний шкільний дзвінок, закликаючи все людство світу берегти та цінувати мир.

Мар’янівський НВК:

  — Учні Мар’янівської школи не залишились осторонь  свята і 21 вересня влаштували загальношкільний флешмоб  «Ми за мир!»,за організацію якого дякуємо хореографу Вікторії  Ткаченко. З нагоди Дня миру у школі зробили виставку дитячих малюнків «Голуб миру», розповіла  заступник з виховної роботи школи Наталія Олифір.