День сміху у Казковому містечку

Дитяче свято

Останнім часом у дитячому парку міста для шполянської малечі регулярно проводяться святкові заходи.

Ось і 1 квітня за сприяння міського голови Сергія Кравченка та його однодумців із ВО «Черкащани», тут відсвяткували День сміху, влаштувавши для дітлахів справжнє казкове дійство.

У цей день з самого ранку сонце посміхалося з-за хмар, посилаючи свої лагідні промінчики  усім, хто вийшов погуляти з дітьми  у дитячий парк. Серед дітей вирувала цікавість, що ж цього разу підготували  для них господарі Казкової країни у свято гумору? Залунала музика, і  першим сюрпризом для малечі стала поява головного Фіксика — героя дитячого мультфільму.  Фіксик прийшов зі своїми друзями — мультиплікаційними персонажами, і  запрошував усіх маленьких шполян долучитися до святкової програми.

Пісенні, танцювальні конкурси, фокуси, цікаві вікторини і загадки,  в яких залюбки брали участь не лише діти, а й їхні батьки. Радували око виступи улюблених всіма танцюристів «Еліту». А головною забавкою дітлахів стала фотосесія із персонажами  улюблених мультфільмів. 

Справжнім видовищем свята стала велика повітряна куля  мріями. Малеча разом загадувала і писала на аркушах паперу свої найсокровенніші бажання і, випускаючи їх у величезній кульці в повітря, мріяла про  їхнє здійснення.

— Знаєте, я зранку не дуже добре почувалася,  але пішла сюди у парк заради свого онука, — поділилася враженнями літня жінка.—  Бо ми вже знаємо, що  тут завжди весело і цікаво. І, відверто скажу, я ніби помолодшала і одужала. Стільки приємних вражень! Як добре, що міський голова  таку  увагу приділяє організації дозвілля наших  дітей. Тут, у парку,  для них справді райський  куточок відпочинку. А свята які чудові стали для діток проводити! Ми тільки й поглядаємо на календар —  яке  ж там наступне?

А наприкінці  свята всі малята сіли в імпровізований  потяг, який привіз їх до станції «Подарунки». Тут кожна дитина отримала  розмальовки з зображенням мальовничих куточків рідного міста, підготовлені на спеціальне замовлення ВО «Черкащани»  та солодощі від ПрАТ «Шполянський  завод продтоварів». На «кінцевій упинці» свята - фото із двометровим Умкою, героєм улюбленого мультика.

                                                                                          Лариса БАЧИНСЬКА