Для розчищення автошляхів Черкащини залучили понад сотню одиниць техніки

На дорогах Черкащини над ліквідацією наслідків снігопаду залучено понад сотню одиниць техніки. Зараз частково знеструмлено один населений пункт регіону, де працюють аварійні бригади. В цілому, відключень газу, води та тепла немає.

Про це повідомив голова Черкаської ОДА Ігор Табурець, пише "Шполяночка+".

Державні, територіальні та місцеві автошляхи наразі розчищають понад 120 одиниць техніки. Пункти незламності по області працюють цілодобово. Оперативний штаб і профільні служби продовжують працювати посилено.

Правоохоронці закликають учасників дорожнього руху зважати на погодні умови та бути обережними.

"Водії, дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрів, які за несприятливих погодних умов можуть призвести до створення аварійних ситуацій; знижуйте швидкість руху до мінімуму при наближенні до пішохідних переходів чи дитячих установ; вмикайте габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі; в умовах погіршення погодних умов з інтенсивним випадінням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами; дотримуйтесь правил паркування; рухаючись за поганої видимості, обирати таку швидкість, щоб була можливість вчасно зупинитися; дотримуйтесь правил проїзду перехресть та будьте особливо уважними до пішоходів", - йдеться у повідомленні правоохоронців.