Депутат обласної ради стала головою Черкаського осередку Аграрної партії України

Аграрії країни гуртуються, щоб створити власне потужне лобі у місцевих радах та парламенті заради економічного і політичного відродження України.

Про це заявила депутат Черкаської обласної ради, голова ГО «Об’єднання територіальних громад» Наталія Старікова після обрання на посаду голови черкаського осередку Аграрної партії України.

«Аграріям країни необхідна єдність, бо саме від них залежить, якою буде наша країна у найближчі роки», - зазначила Наталія Старікова.

Новообрана голова черкаського осердку Аграрної партії України також висловила подяку селянам та наголосила на потребі присутності мешканців сільської місцевості у органах місцевого самоуправління, бо тільки вони найкраще знають проблеми села та можуть знайти для них рішення.

“Хочу подякувати всім однопартійцям за високу довіру, яку мені виявили. Відчуваю велику відповідальність перед жителями Черкащини, особливо селянами. Сьогодні зміни мають ініціювати люди, жителі сіл, бо саме їм потім жити за законами і правилами, які створюють державні органи та органи місцевого самоврядування. Прості люди, котрі щодня тяжко працюють і годують Україну - це активні і розумні члени українського суспільства. Саме вони сьогодні повинні отримати місця у місцевих радах. Адже краще за селян їхніх проблем ніхто не знає” - сказала Наталія Старікова.

Лідер Черкаського осередку Аграрної партії України наголосила, що нова партійна програма передбачає стратегію розвитку української економіки з урахуванням важливості агросектору для економіки країни.

“Аграрії та агросектор може стати локомотивом відродження економіки і країни в цілому. Саме аграрна галузь сьогодні є базовою для економіки і тільки вона може допомогти вивести країну з глибокої кризи”, - підкреслила Наталія Старікова.

Нагадаємо, раніше обласний осередок партії очолював Михайло Бащенко, академікНаціональної академії аграрних наук України, доктор сільськогосподарських наук,професор,заслужений працівник сільського господарства України. Під час конференції його обрано Почесним головою Черкаської обласної організації партії. Він привітав Наталію Старікову з обранням на посаду голови партійного осередку та висловив сподівання надалі працювати тандемом спільно з командою однодумців для активного поповнення черкащанками лав політичної сили.

“Діяльність Аграрної партії України сьогодні спрямована на те, щоб відродити село, бо якщо заживе село, то тільки тоді можна буде говорити про відродження України” – сказав Михайло Бащенко, вітаючи новообраного голову.

На конференції також було обрано нові керівні органи, зокрема заступника з організаційних питань і керівника апарату Інну Дерій, заступника з питань агропромислового комплексу Юрія Маловічка (директор ДП «Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств»), заступника з наукових питань Олександра Бойка (в.о. обов’язків директора Черкаської дослідної станції біоресурсів Національної аграрної академії України). Нині Черкаський обласний осередок Аграрної партії України налічує понад 2000 членів.

Джерело: http://novadoba.com.ua