Депутати поділили 8 мільйонів

8 млн. грн. перехідних коштів із попереднього року розділили депутати Шполянської районної ради під час позачергової сесії 27 квітня. За що проголосували та на що витратили кошти, дізнавалась «Шполяночка+».

Найбільшучастину коштів — майже 3 млн грн.віддали на галузь освіти. Зокрема, районні депутати погодили заплановану заміну вікон у навчальних закладах району —на суму близько 1 мільйона гривень. На оплату праці педпрацівникам,згідно із урядовою постановою про її підвищення, виділено 1млн 350 тис. грн, на покриття дефіциту в виплаті зарплати — ще 1,5 млн грн. До того ж, профінансовано такі потреби як придбання господарчих, будівельних товарів, канцелярського приладдя та оснащення матеріально-технічної бази шкіл, оплату послуг по атестації робочих місць працівників кухні та котелень, а також телефонного зв’язку, Інтернету та дератизацію приміщень.Ще 100 тисяч виділили на навчання відповідальних за газ та електрообладнання, придбання запасних частин до шкільних автобусів. 96,8 тис грн. — на придбання путівок дітям пільгових категорій.

70 тис. грн. виділено на реконструкцію вузла обліку електроенергії Васильківського НВК, чим нарешті вирішиться проблема найхолоднішої школи району. Також буде встановлено комерційні вузли обліку газу в Лебединському НВК №1, Мар’янівському та Сигнаївському НВК (300 тис. грн).

На соціальний захист населення виділено 473,9 тис грн, за що буде компенсованопільговикам проїзд, послуги зв’язку, комунальні послуги, придбано оздоровчі путівки тощо.

За кошти у сумі 354,4 тис. грн, виділених на галузь культури, проведуть ремонт приміщення Сигнаївської музичної школи (за співфінансування із сільським бюджетом), виготовлять пам’ятну дошку українськогопоета Миколи Томенка. На відзначення 95-ї річниці утворення Шполянського району витратять 80 тис. грн, на підтримку редакції районного телерадіомовлення — 200 тис грн.

Також для дитячого відділення центральної районної лікарні придбають новий холодильник, а в стоматологічне відділення — сучасну стоматологічну установку, де, до речі, за словами головного лікаря ЦРЛ Василя Уманця, віднедавна працюють два молодих стоматолога.