Депутати Шполянської міської ради затвердили склад виконавчого комітету

ІЗ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

17 листопада в сесійній залі міської ради відбулося друге пленарне засідання першої сесії Шполянської міської ради VІІ-го скликання. Депутати розглянули проекти рішень про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності та складу, а також затвердили склад постійних комісій та обрали їх голів.

До складу виконавчого комітету увійшли:
1. Сергій Кравченко, міський голова;
2. Віталій Плетінь, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
3. Олег Денисенко, секретар міської ради;
4. Василь Курінний, керуючий справами виконавчого комітету;
5. Віктор Мадюдя, начальник філії «Шполянський райавтодор»;
6. Сергій Заєць, начальник відділу Держгеокадастру;
7. Володимир Колєсніков, приватний підприємець;
8. Роман Романюк, керівник КП «Шполянське бюро технічної інвентаризації»;
9. Петро Стеценко, начальник Шполянського відділення Смілянської ОДПІ в Черкаській області;
10. Володимир Волошенюк, приватний підприємець;
11. Ігор Петров, директор Шполянського району електричних мереж.

Також у ході засідання сесії шляхом відкритого голосування було обрано п’ять постійних комісій депутатського складу та їх голів.

Зокрема, головою комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, материнства та дитинства, освіти, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики засобів масової інформації став член ВО «Свобода» Сергій Кепша. Головою комісії з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста — Дмитро Тищенко (безпартійний). З питань екології, охорони довкілля та регулювання земельних відносин — член ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Михайло Богач. З питань забезпечення законності та правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики — Сергій Кисленко (безпартійний). Головою комісії з питань планування бюджету та фінансів став Ігор Мусюра (безпартійний).

Пленарні засідання міської ради можна буде переглядати через онлайн-трансляцію
Окрім того на зібранні новообраний очільник Шполи Сергій Кравченко озвучив депутатський запит члена політичної партії «Громадянська позиція» Петра Комара щодо проведення онлайн-трансляцій із засідань сесій міської ради. Мер міста повідомив, що він зі свого боку не вбачає перешкод для купівлі та встановлення необхідної апаратури.

— Проведення онлайн-трансляцій — одне із завдань, які я озвучував в своїй передвиборчій програмі. Кожен житель Шполи має право бачити, які питання порушуються на сесіях міської ради, які вносяться пропозиції та приймаються рішення, — зазначив Сергій Кравченко.

Депутати міської ради одноголосно проголосували за подальше онлайн-транслювання сесій. І так само одноголосно погодили питання стосовно закріплення за кожним депутатом його передвиборчого округу.

Друге засідання сесії міської ради видалося досить продуктивним. Зокрема, варто відмітити, що голова міської ради Сергій Кравченко сприяв швидкому обговоренню проектів рішень і винесенню їх на голосування. Мер вносив корективи та пояснення, надавав слово кожному депутату та дослухався до їхніх пропозицій і зауважень.

Олександру Кондратюку
буде присвоєно посмертно звання Почесного
громадянина Шполи
Міський голова Шполи Сергій Кравченко вніс на розгляд сесії міської ради подання про присвоєння Олександру Кондратюку, який загинув у зоні АТО під час виконання військового обов’язку, звання «Почесний громадянин міста Шполи». Відповідне подання очільник міста зробив на звернення громадської організації «Спілка учасників АТО Шполянського району». Також він доручив комісії з питань планування бюджету та фінансів, фінансово-господарському відділу вивчити процедуру та можливість надання одноразової грошової винагороди в сумі 1000 грн. (надається разом із званням) матері загиблого воїна. Депутатський корпус підтримав ініціативу міського голови, проголосувавши за відповідне рішення одноголосно.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).