«Дерево бажань» виросло у п’ятій школі

Такими вітальними словами кожен учень Шполянської загальноосвітньої школи №5 звертався до своєї малої батьківщини, улюбленого міста, якому виповнилося вже 424 роки.  Шпола — це наш рідний, отчий дім. І щоб не трапилось, куди б не занесла нас доля — все одно нашим домом буде і залишається місто Шпола. Щоб увіковічнити пам’ять наших предків, нам треба    зробити все, щоб на нашій землі були вічними людяність, добро, любов та злагода. 

З першого дня навчання у нашій школі працювали таємні агенти. Вони відстежували всі побажання учнів місту. Ми створили «Дерево бажань», врахувавши дитячі мрії. І воно замайоріло яскравими привітаннями та ідеями розвитку нашого міста.

Бажаємо, щоб кожен мешканець чи гість нашого міста був щасливим, жив у достатку і благополуччі. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яка сталася на вулицях улюбленого міста. Ми — це наше місто!

До Дня міста у нашій школі була проведена акція «Красива школа —красиве місто». Сім’я вчителів-пенсіонерів  Жужукало подарувала школі 10 кущів троянд, які стануть окрасою території школи та міста.

Лариса ЛІСОГОР, заступник директора з виховної роботи