Державні службовці продемонстрували свої таланти

23 червня в залі засідань Шполянської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. Захід зібрав трудові колективи органів виконавчої влади району та ветеранів-держслужбовців. Із професійним святом привітали всіх голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Олександр Кузуб, заступник міського голови Марина Кулішова, керівник апарату райдержадміністрації Любов Бакалина.

Голова Шполянської райдержадміністрації зауважив, що українці часто не усвідомлюють важливості державної служби і недостатньо ознайомлені з тим, в чому полягає її завдання. А це широкий спектр позицій: від надання соціальних послуг населенню до вирішення конкретних питань соціально-економічного розвитку.

Керівники вручили кращим працівникам органів виконавчої влади Почесні грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад і побажали всім міцного здоров’я, родинного щастя,
миру, успіхів і наснаги в роботі на благо нашої Батьківщини. Чудову концертну програму підготували у подарунок артисти закладів культури Шполянщини. А самі колективи порадували вишуканими експозиціями виробів мистецтва, логотипів своїх підрозділів і управлінь, створених власними руками. Найколоритнішою із них визнали букет із квітів та продуктів харчування від творчого управління агропромислового розвитку.

Наталія СТОРЧАК (фото автора).

Спеціалісти управління агропромислового розвитку Лариса СОВІВСЬКА та Алла МАМОНТОВА презентують свій «їстівний» букет.