Діагностичний центр лікарні поповнився сучасним обладнанням

     Як повідомив «Шполяночці+» головний лікар Шполянської центральної лікарні Василь Уманець, діагностичний центр закладу, до якої входять лабораторія, рентгенкабінет, — нинішнього року суттєво поповнився новим сучасним обладнанням.

    Так, уже запрацював в поточному році відеогастроскоп, придбаний шляхом співфінансування з різних джерел: за кошти районного бюджету — в сумі 688 тис. грн, з міського бюджету виділено 238 тис. грн та з сільських бюджетів Шполянщини — 300 тис. грн.

    Також для Шполянської центральної районної нині заплановано придбати і сканер  ультразвуковий діагностичний стаціонарний. Нове обладнання  дасть можливість проводити обстеження серця та судин,  дозволить діагностувати захворювання та виявляти онкопатології у ранніх стадіях. У ці дні триває тендерна процедура придбання апарату на суму 1 230 393 грн. З них 800 000 грн. виділено з районного бюджету, 200 000 грн  надало керівництво СТОВ «ЛНЗ–Агро», 65 693 грн — кошти  спецрахунку ЦРЛ, 164 700  грн делегували сільські бюджети.

    За словами Василя Петровича, обстеження пацієнтів у лікарні проводитимуться безкоштовно.