Два золота і срібло здобули шполяни на обласній виставці «Мистецтво орігамі»

На цьогорічній виставці-конкурсі «Мистецтво орігамі», яка пройшла в Черкаському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, було представлено понад сотню робіт на весняну тематику. Їх готували діти з усіх районів та міст області, серед яких активну участь взяли вихованці гуртка «Мистецька майстерня» Шполянського будинку школярів.

Наталія Остроушко зайняла перше місце за роботу «Весняне сонечко» в номінації «Кусудамі», а Марина Тесленко і Діана Горохівська — перше місце за роботу «Гармонія барв весняних» в номінації «Сувеніри з елементами орігамі». Найменша учасниця конкурсу Вероніка Терниця здобула друге місце за роботу «Великодній сувенір» в номінації «Просте, класичне орігамі».

Окрім того, керівник художнього колективу «Мистецька майстерня» Алла Джавага на конкурсі проводила майстер-клас для педагогів області на тему: «Подарунки в техніці орігамі».

Всі вихованці гуртка, що стали дипломантами конкурсу «Мистецтво орігамі» є учнями Шполянського НВК «Загальноосвітня I—III ступенів школа №2-ліцей». Вітаємо керівника та гуртківців з перемогами. Бажаємо успіхів та творчих здобутків!

Людмила БОНДАРЕНКО, т.в.о. директора Шполянського будинку школярів.