Дітей знайомили із правилами пожежної безпеки

   11 серпня 2017 року Шполянськими рятувальниками в рамках Всеукраїнської громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

в дошкільному навчальному закладі №3 «Зірочка»

було проведено показові виступи, головною метою яких було ознайомлення і навчання дітей основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника, — поінформував «Шполяночку+» провідний інспектор Шполянського райвідділу   Управління ДСНС України у Черкаській області   Владислав Бухтій

   У ході акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» рятувальники наголошували на дотриманні основних правил безпечної поведінки вдома при користуванні електричними та газовими приладами, дітей застерігали від небезпечних забав із сірниками й запальничками.

   Діти дізналися від фахівців про заходи безпеки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів та багато іншої корисної інформації, вчились правильно реагувати під час виникнення надзвичайних ситуацій.

   Учасники акції зауважили, що професія рятувальника необхідна для безпеки громадян, збереження національного багатства й довкілля, але в той же час є досить нелегкою та небезпечною.

   Рятувальники провели для присутніх показові виступи із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки. А діти мали змогу спробувати себе у ролі справжніх рятувальників. Дошкільнята залишились задоволеними такими заняттями. Можливо, в майбутньому хтось із них стане справжнім рятувальником.