Діти з радістю прагнуть допомогти героям-захисникам

З початком навчального року у навчальних закладах Шполянського району поряд з навчальним процесом активізувалася робота по збору допомоги учасникам АТО на сході України. На жаль, війна в Україні продовжується, ворог не відступає. А патріотичний дух у нашого народу єднається і міцніє, особливо серед молоді. Співпрацюючи з активістами «Шполянської самооборони Майдану», які організували пункт по збору допомоги воїнам АТО на території Шполянської меблевої фабрики, учні 9-Г класу Шполянського НВК «ЗОШ №3-гімназії» працюють тут волонтерами.

Мов у бджолиному вулику триває тут робота з упорядкування продуктів, які вантажівками потім відправляють до зосередження нашого батальйону «Черкаси». Ця робота проводиться спільно з районним військовим комісаріатом. До збору продуктів масово долучилися освітяни та громадяни району, які щораз привозять автомобілями продукти та інші необхідні солдатам речі.

Поряд з тривогою в серці у дев’ятикласників міцно засіла впевненість у перемозі України над окупантом, бо для них просто інакше і бути не може. Немов колись козаки писали лист турецькому султану, так вони намагалися виразити своє ставлення до головного ініціатора війни написами на коробах. Але переважали серед них: «Повертайтеся живими!», «Слава Україні!»

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора)