Дитячі витвори мистецтва порадували воїнів АТО

Весна в Україні. Воскресає природа. І беруться українці від малого до великого за дуже давнє мистецтво — розпис писанок. Щоб зробити це свято неповторним і створити святкову атмосферу у школі, до цієї традиції напередодні Великодня долучилися учні Лозуватської ЗОШ. Школярі відкрили для себе красу української культури, ставши учасниками майстер-класу з виготовлення писанок, крапанок та оздоблення яєць за допомогою технік: «квілінг», «торцювання», «декупаж».

Учні початкових та середніх класів з цікавістю слухали розповіді заступника директора з виховної роботи Лілії Гегельської та керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Наталії Жуваки про традиції писанкарства, а потім із захопленням самі розмальовували та оздоблювали власну писанку.

Бажання та вміння творити діти продовжували вдома, коли готувалися до конкурсу Великодніх композицій, який відбувся наступного дня. Композиції були виконані зі смаком та любов’ю, кожна з них є своєрідним витвором мистецтва. Було використано безліч матеріалів, що гармонійно поєднувалися у єдине ціле і прекрасне. Запашні пасочки, кольорові крашанки та розмальовані писанки, маленькі курчатка, вишиті рушники, заквітчані кошики створювали святкову атмосферу і дарували радість усій шкільній родині. Це є виявом того, що українських традицій дотримуються справжні патріоти своєї землі.
Заздалегідь було оголошено про проведення благодійної акції «Поділись шматочком Великодньої радості». Тому вражала кількість пасок та яєць.

Усі ці гостинці було передано через волонтерів у зону АТО, щоб привітати наших солдат зі святом та надати відчуття того, що ми, українці,— велика родина!

Олена ЗГУРСЬКА, педагог-організатор Лозуватської ЗОШ.