ВПЕРШЕ В ШПОЛІ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

У всі попередні роки Новорічні свята у нашому місті проходили без особливих родзинок, які б додавали новорічно-різдвяного настрою місцевим жителям. Нинішнього року у житті не лише міста, а й всієї Шполянщини втілилася мрія і дітей, і дорослих, адже до них завітала в гості справжня новорічна казка.

Минулої суботи в міському дитячому парку ожило передріздвяне диво — вперше в історії Шполи відкрилась резиденція Святого Миколая. А щоб подарувати дітям справжню казку, напередодні над оформленням парку та будиночком резиденції невтомно трудились працівники парку на чолі з директором Тетяною Каландирець, вкладаючи всю свою любов у створення затишку для малечі. До пізньої ночі працювали й наші комунальники, які тепер трудяться в новому робочому ритмі. В облаштуванні території парку брав участь і сам міський голова Сергій Кравченко, допомагаючи комунальникам. Працівники міського будинку культури (директор Лідія Поліщук) разом із учасниками дитячої вокально-естрадної студії «Сузір’я» готували святкову програму...

Наступного дня ще з самісінького ранку діти вже юрбились біля ошатно вбраного будиночку, заглядаючи в його вікна. Ще б пак! Там, біля великого каміна, для Святого Миколая було підготовлене таке красиве плетене крісло. Це саме тут можна було розповісти старому про своє потаємне бажання.

В парку дітлахи уважно розглядали сніговичків, прикрашені гірляндами ялинки, казкових героїв, фотографувалися з великими «живими» персонажами мультиків. Та найбільше всі очікували на Святого Миколая (в якого так чудово перевтілився працівник культури Сергій Мельник) і який разом з маленькими янголятами спеціально завітав до шполянських дітей.

Святкова програма справді захопила кожного учасника, діти отримали чудові враження і задоволення від неймовірно цікавого і захопливого дійства.

Натхненниками такої гарної і красивої ідеї стали новообрані керівники — голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, міський голова Сергій Кравченко, а також директор ПАТ «ЛНЗ» Анатолій Ткаченко, які разом зі Святим Миколаєм вітали на заході дітей і дорослих, бажали веселих новорічно-різдвяних свят. Директору парку Тетяні Каландирець, а в її особі ― усім дітлахам міста, які приходять до парку відпочити, вони вручили музичний центр. Меценатами цього свята став Лебединський насіннєвий завод (LNZ Group), завдяки якому всі діти отримали подарунки, гарний настрій і відчуття справжнього передноворіччя.

Поява Святого Миколая викликала справжню радість серед малечі: вони плескали в долоні та сяяли від усмішок.

— Безмежно радий вас вітати! Адже, ви вперше в цьому році завітали до мене на гостини. Сподіваюся, що це свято стане доброю традицією і набиратиме більшого розвитку, відроджуючи тут найкращі звичаї нашого краю, — привітав своїх гостей Святий Миколай.

Він розповів дітям, що у святкову резиденцію приїхав на тиждень і не один, а зі своїм рудим котом і помічниками, тому тепер щодня на малюків чекають цікавинки з майстер-класами.

У неділю до резиденції завітав справжній ляльковий театр, який показав кілька вистав для дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт та дітей учасників АТО. Всіх діток особисто вітав і запрошував до зали міський голова Сергій Кравченко.

― Це була для нас неабияка приємна несподіванка, — ділиться враженнями про свято жителька Шполи Інна Шевченко, мама двох малюків-дошкільнят. — Дякуючи таким творчим і енергійним організаторам, мої діти отримали скільки радощів, вони просто в захваті від такої казкової пригоди.

А з понеділка, 14 грудня, впродовж тижня в шполянському казковому містечку працювали майстер-класи для дітей і дорослих з виготовлення новорічних ялинок та різдвяних віночків, ялинкових прикрас, іграшок з елементами декору, ляльок-мотанок, різдвяних янголів. Для дітей були підготовлені творчі програми за участю найкращих музичних керівників: розучування новорічних пісень, хороводів, віршів, віншувань. До речі, всі необхідні матеріали для майстер-класів надавалися безкоштовно!

Такий новий творчий підхід до організації новорічно-різдвяних свят у Шполі став разючим кроком у намаганні змінити світ на краще.

На святі побували Лариса БАЧИНСЬКА та Ганна ШВЕЦЬ.