Міноборони просить не поширювати інформацію про пересування військ ЗСУ

На тлі загроз з боку Росії Міністерство оборони просить українців не поширювати фото, відео чи іншу інформацію про переміщення військ ЗСУ. У мережі влаштували флешмоб-заклик на цю тему.

Пересування армії України повинно бути таємним, тому не можна розповсюджувати інформацію про це у соцмережах. Це може зіграти на руку ворогу. Українці активно діляться цим проханням Міноборони. Вони поширюють заклик у стрічці фейсбуку, твітеру та інстаграму, закликаючи своїх друзів та знайомих робити те саме.

Українці наголошують, що краще фіксувати та поширювати переміщення російських військ, якщо випадатиме така можливість. Особливо це стосується людей, які живуть на окупованих територіях. При цьому слід дбати про заходи безпеки. Радять не зберігати файли на смартфоні.

Нагадаємо; 21 лютого Володимир Путін оголосив про визнання "незалежності" квазіреспублік на тимчасово окупованій території України. Він підписав постанови про визнання і "договори про дружбу" з ватажками бойовиків. Ба більше, у наказі Путін доручив ввести російські війська на територію псевдореспублік для "дотримання миру", що і відбулось вночі вже 22 лютого. Президент Володимир Зеленський скликав РНБО та консультується зі світовими лідерами. Згодом глава держави виступив зі зверненням.