Для школярів Журавського ліцею провели тренінг на тему стресу та прояву емоцій

Джерело: Шполянська міська рада

У Журавському ліцеї відбувся тренінг для учнів третіх та четвертих класів на тему «Стрес та його періоди. Емоції та їх види, принципи прояву». Його провели фахівці відокремленого підрозділу французької Міжнародної гуманітарної організації «Triangle Génération Humanitaire».

Про це повідомляють у Шполянській міській раді, пише "Шполяночка+".

Під час заходу тренерка розповіла про методи профілактики та боротьби із проявами стресу, надала рекомендації щодо подолання наслідків стресу. В ігровій формі учні ознайомилися з різними видами емоцій, емоційними станами та способами їх керування. Змістовне та цікаве заняття, проведене фахівчинями гуманітарної організації TGH, стане корисним школярам у можливих стресових ситуаціях.

Нагадаємо, представники французької Міжнародної гуманітарної організації «Triangle Génération Humanitaire» надають консультації з соціальних та юридичних питань, психологічну допомогу ВПО, організовують тренінги на тему психосоціальної підтримки з учнями міської громади співпрацюючи з відділом соціального захисту населення та охорони здоров’я, відділом освіти Шполянської міської ради.

Коментарі