Для будівництва локальних очисних споруд Шполянської центральної районної лікарні потрібне додаткове фінансування у сумі 600 тис. грн.

Про це йшлося під час роботи чергової сесії Шполянської районної ради, яка відбулася 18 червня 2015 року. Головний лікар центральної районної лікарні Василь Уманець, який цього дня звітував про свою діяльність, повідомив з трибуни, що обласною радою в цьому році вже виділено на будівництво локальних очисних споруд ЦРЛ кошти у сумі 1 млн. 300 тис. грн., але згідно з проектно-кошторисною документацією ця сума менша на 600 тис. грн., які потрібно віднайти з інших джерел.

Голова Шполянської райдержадміністрації Володимир Потапенко зазначив, що цими днями вестиме мову з депутатами міської ради про виділення коштів з міського бюджету. Також разом з працівниками фінансового управління проаналізується можливість виділення цієї суми з районного бюджету та проведення з цього приводу позачергової сесії районної ради.

Про потребу Шполянської ЦРЛ у локальних очисних спорудах йшлося до цього вже не один рік. Але далі порожніх передвиборчих обіцянок від місцевих регіоналів справа не зайшла. Тож сподіватимемося, що до кінця поточного року вирішиться глобальна для нашого лікувального закладу проблема.

Наталія СТОРЧАК.