США відправили військову допомогу Україні

Америка продовжує направляти українським військовим обладнання.

США направили черговий вантаж військової допомоги для України, передає Голос Америки. Так, в останніх поставках, зокрема, шоломи, роботи зі знешкодження боєприпасів, радіоприймачі, бронежилети, індивідуальні аптечки, спальні килимки та куртки.

У найближчі тижні будуть відправлені прилади нічного бачення, тепловізори і додаткові радіостанції. Крім того, підтримку отримає і Державна прикордонна служба України: одяг, намети, генератори малої потужності, ручні паливні насоси, інженерне обладнання, засоби зв'язку, транспортні засоби, індивідуальне тактичне спорядження і засоби спостереження.

США заявляють про готовність збільшити фіндопомогу Україні

Останні поставки українським військовим зі США включають екскаватори, автокрани, тепловізори, обладнання відеоспостереження, засоби зв'язку, палатки, колючий дріт, спальні мішки і невеликі електрогенератори. В майбутньому США поставлять додаткову техніку та обладнання відеоспостереження, вантажівки і малі патрульні судна.

Крім цього, експерти міністерства оборони США зустрічатимуться з українськими колегами для оцінки конкретних заходів і програм, спрямованих на оборону.

Зазначимо, Міністерство оборони США і Державний департамент витратять 19 мільйонів доларів з глобального резервного фонду безпеки для підготовки і оснащення Національної гвардії України. Очікується, що навчання українських військових почнеться в 2015 році.

Як повідомляв Кореспондент.net, недавно два провідних американських сенатори закликали США надати Україні озброєння для боротьби з російськими військами на Донбасі

Джерело: http://ua.korrespondent.net