До 1 червня міський дитячий парк стане справжнім казковим містечком

Промайнули непомітно зимові будні, яскраве сонечко сповіщає щоранку про прихід весни, пробудження природи.

Вже у квітні в Шполянському міському паркові дитячого дозвілля розпочнеться робота зі створення справжнього казкового містечка. Про це повідомляє офіційний сайт Шполянської міської ради. Там буде полагоджено фонтан і підведено до нього світломузику, встановлять ряд гіпсових і дерев’яних фігурок казкових і мультиплікаційних героїв, розпочнеться робота зі створення незвичайних клумб, посадять низку дерев і кущів.

— На жаль, нині в дитячому парку немає відповідних комунікацій водогону. Тому тривалий час працівникам парку доводилося із криниці носити воду до фонтану. Щоб наповнити шполянський водограй, потрібно принести аж 32 відра води. Сергій Кравченко запропонував реконструювати зламану систему, підвести водопровід і навіть встановити світломузику, — повідомила директор Шполянського міського парку дитячого дозвілля Тетяна Каландирець.

Також скотарівський скульптор і майстер із різьби по дереву Петро Ступка зголосився створити для маленьких шполян низку гіпсових і дерев’яних фігур. Тож незабаром до колекції фігурок казкових героїв, що були закуплені для оздоблення резиденції Святого Миколая, додасться ще значна кількість авторських робіт надзвичайно талановитого майстра зі Шполянщини.

Міський голова Сергій Кравченко та директор парку дитячого дозвілля Тетяна Каландирець вже погодили із Петром Ступкою ескізи фігурок казкових і мультиплікаційних героїв, які також до 1 червня встановлять у парку дитячого дозвілля.

Тетяна Каландирець додала, що цьогоріч дитячий парк і заквітує по-особливому. Будуть створені оригінальні дизайнерські клумби та посаджено ряд дерев і кущів.