ДО РІДНОЇ ШКОЛИ — ЧЕРЕЗ ПІВСТОЛІТТЯ

ЗУСТРІЧІ ВИПУСКНИКІВ

Цього літа ми, випускники 11-Б класу Лебединської СШ №2 1966 року випуску, зустрілися зі своєю молодістю, мріями, надіями, спо- діваннями. І, що найцікавіше, ми впізнали одне одного, хоча життя і внесло свої корективи.

Скільки було обіймів, поцілунків, сліз радості від того, що ми через півстоліття змогли побачи­тись, поговорити. Адже це не була просто зустріч однокласників, а зустріч рідних людей, які просто випромінювали тепло і радість.

Коли оглядаєшся назад, про­живши 50 років після закінчення школи, то здається, що все, що відбувалося, було не з нами. Адже ми ж іще такі молоді, незва­жаючи на онуків і правнуків, яких бавимо...

Ми завдячуємо нашим одно­класникам — Любові Бондаренко і Борису Єрмоленку за організацію цього свята. І явка шкільних друзів, і святковий стіл, і музичне оформлення — все було, як ка­жуть, на вищому рівні.

Мені ж було доручено дуже відповідальне завдання: вести цю зустріч. Довелося добре по­думати, щоб скласти сценарій. Та коли я потім побачила, з яким захопленням сприймали все мої однокласники, як слухали, посміхалися, а дехто й зронив сльозу, то зрозуміла, що зі своїм завданням я успішно впоралася.

Якими зворушливими були розповіді моїх однокласників! Адже прожите життя — неповторне і незабутнє! Наприклад, Василь Москалик 15 років ходив у пла­вання, по морях та океанах, побу­вав у різних країнах, зустрічався з багатьма цікавими людьми. А Надія Волик, обіймаючи скром­ну посаду бухгалтера, здобула звання «Заслужений бухгалтер України».

Гарними були відгуки про ро­боту бухгалтерів Лідії Семенен­ко, Любові Бондаренко. Світлана Лозова 24 роки очолювала ком­плексну лабораторію Причор­номорського регіонального гео- логорозвідувального об’єднання. Віра Цяпкало працювала медич­ною сестрою залізничної лікарні у Дар’ївці, користуючись заслу­женим авторитетом серед колег і хворих. Борис Єрмоленко присвя­тив своє життя авіаційному мото­робудуванню. Є шанованою лю­диною і серед робітників заводів, де йому доводилося працювати, і у міністерських колах.

Звичайно, про кожного із нас можна писати книги, адже серед нас були і вчителі, і бібліотекарі, і інженери, і продавці, і кравчині, і голова сільської ради. І всі ми любили свою справу, віддавалися їй сповна.

Одне тільки засмутило нас: із 26 випускників 11 класу 10, на жаль, пішли вже в далеку доро­гу, з якої не повертаються назад. Згадали ми і вшанували хвили­ною мовчання і всіх учителів, яких немає з нами. Ми пам’ятаємо їх і сумуємо за ними. Та життя продовжується, і ми живемо в ньому, скільки кому призначено.

Так приємно, що поруч із нами того дня були наші добрі, життєрадісні і життєлюбні на­ставники — подружжя Валентини та Іллі Коливаїв. Нашею гостею стала директор школи Лідія Оса­ула, заступник директора Лариса Світлова. Всі вони дарували нам такі приємні і мудрі слова вітань та побажань.

Ця зустріч дала кожному із нас великий позитивний заряд. Ми ніби помолодшали. І просили, щоб дав нам Господь ще довго зустрічатися.

Марія ТІХОНОВА, староста 11-Б класу 1966 року випуску