ДО УВАГИ ШПОЛЯН!

Відповідно до п. 3.5.1 «Правил благоустрою міста Шпола» від 2 вересня 2010 року всі громадяни, які мають будинки на правах приватної власності, зобов'язані утримувати фасад будинку, огорожу, двір і прилеглу територію в чистоті та належному санітарному стані.

У зв’язку з цим закликаємо всіх жителів Шполи протягом наступних 10 днів провести прибирання прилеглої до ваших будівель території.

Нагадуємо, за порушення правил благоустрою, громадяни несуть адміністративну відповідальність, відповідно до ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», а саме накладення штрафних санкцій від 340 до 1360 гривень.

Згідно з п. 3.5.2. вказаних вище правил, громадяни зобов'язані обов'язково укладати договори на вивіз сміття із спеціалізованими підприємствами міста згідно з діючими тарифами та не допускати складування будівельних матеріалів, будівельних відходів та сміття на зелених смугах вулиць і провулків.

За самовільне випалювання листя, сухої рослинності чи іншого сміття законодавством України також передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 340 до 1700 гривень.

Міськвиконком.