ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

14 грудня 2015 року об 11-ій годині з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у міському парку Слави відбудеться мітинг, покладання вінків та квітів до стели героїв-чорнобильців. До участі в заходах запрошуються всі жителі міста та району.

 

Шановні шполяни!

26 квітня 1986 року сталася найбільша за масштабами та наслідками техногенна катастрофа двадцятого сторіччя — аварія на Чорнобильській АЕС, яка спустошила великі території Полісся, завдала нам багато горя та важких випробувань.

Основний тягар «атомного лиха» несе український народ. Наслідки тієї біди нині відчувають на собі мільйони співгромадян.

Із болем у серці ми вкотре вшановуємо подвиг тих, хто віддав своє життя захищаючи людство від радіаційної загрози, спричиненої вибухом на четвертому енергоблоці. Вічна їм пам’ять!

Тому усім, кого травмував Чорнобиль, потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами. Це — наш обов'язок перед героями-чорнобильцями, пам'яттю жертв катастрофи, усіма прийдешніми поколіннями українців.

Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчуватимуться й надалі. Проте ми повинні з оптимізмом дивитися у майбутнє, враховуючи всі помилки, щоб не повторити подібного. Розвиток України неможливий без атомної енергетики, але вона має бути мирною та безпечною.

Висловлюємо глибоку вдячність мужнім учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і тим, хто нині продовжує виконувати складні й відповідальні завдання на станції та у зоні відчуження.

Щиро бажаємо усім міцного здоров'я, мирного неба, оптимізму, щастя та благополуччя.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської аварії. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації;

Олександр КУЗУБ, голова районної ради;

Сергій КРАВЧЕНКО, міський голова.