На виконкомі розглядали соціальні та містобудівні питання

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули 26 питань, які стосуються соціальної підтримки жителів громади, містобудування та питання організаційних заходів під час зимових свят.

Соціальна підтримка громадян

Члени виконком одноголосно надали дозвіл на отримання одноразової матеріальної допомоги загальною сумою 30 400 грн жителям громади (онкохворим, дітям з інвалідністю, громадянам із тяжкими захворюваннями, учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС, на поховання тощо);

На квартирний облік взяли одного учасника АТО/ООС та двом військовослужбовцям зарахованим для проходження служби в ЗСУ за контрактом надали дозвіл на отримання матеріальної допомоги по 10 000 грн на особу.

Містобудування та архітектура

З метою уникнення надзвичайних ситуацій, які загрожують здоров’ю, життю або майну жителів громади виконавчий комітет надав дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень у місті Шпола по вулицях - Свободи, Лебединська, Соборна, селі Васильків – вулиця Центральна;

Надали дозвіл двом підприємцям на здійснення виносної торгівлі за умови дотримання Правил благоустрою міської громади;

Культура

Затвердили організаційні заходи, які розпочинають цикл зимових. Новорічних свят, а саме: відкриття Резиденції святого Миколая (міський дитячий парк) та відкриття міської ялинки.