До відома користувачів земельних ділянок!

З метою забезпечення ефективного використання земельних ділянок, раціональної організації території і компактності землекористування Шполянською міською радою спільно із відділом Держгеокадастру у Шполянському районі проводиться робота щодо впорядкування земельних ділянок, що використовуються громадянами для ведення городництва та виявлення земель, які не використовуються або самовільно зайняті з наступним внесенням пропозицій щодо їх надання в оренду та/або резервування для передачі у власність учасникам АТО.

Враховуючи вищевикладене, просимо користувачів земельних ділянок, які розташовані за межами міста:

- біля вул. Миколи Амосова (Комінтерна) територія товариства городників «Золотий колос», прибути на зібрання, яке відбудеться 21 березня 2016 року об 11-ій год. за місцем розташування земельних ділянок;

- між об’їзною дорогою, вул. Лозуватська (Пролетарська) та будівлями ТОВ «Отава» по вул. Орлова прибути на зібрання, яке відбудеться 23 березня 2016 року о 14 год. 30 хв. за місцем розташування земельних ділянок.

При собі мати документ, що посвідчує особу, та копії документів щодо плати за користування землею.

За додатковою інформацією рекомендуємо звернутися до відділу земельних відносин Шполянської міської ради (м. Шпола, вул. Лозуватська, 59, каб. №32. Телефон для довідок №5-33-68).

Шполянська міська рада. Відділ Держгеокадастру у Шполянському районі.