До відома підприємців та підприємств району!

19 лютого 2016 року набув чинності Закон України «Про публічні закупівлі». Згідно з Законом з 1 квітня на електронну систему держзакупівлі повністю перейшли великі державні замовники: міністерства, відомства, великі державні компанії. А з 1 серпня всі свої закупівлі в електронний формат переведуть всі інші замовники, в т.ч. бюджетні установи району.

Система електронних закупівель РROZORRO працює з лютого 2014 року, за цей час майже 3000 державних замовників оголосило понад 50 тисяч торгів.

По суті, РROZORRO — це центральна база даних, до якої підключені комерційні майданчики. Незалежно від того, до якого майданчика підключилися постачальники, інформацію про торги бачать всі учасники процесу електронних закупівель. Робота з майданчиками збудована таким чином, що вони частенько самі зацікавлені в тому, щоб залучити до себе клієнтів.

Закупівлі проходять у формі аукціону: замовник оголошує про закупівлі і виставляє термін, в перебігу якого потенційні постачальники можуть ставити запитання щодо закупівлі. Після періоду уточнень постачальники вносять до системи свої цінові пропозиції, які ніхто не бачить. Після цього проходить три етапи з пониження ціни між учасниками. Причому назви компаній-учасниць розкриваються вже після останнього етапу, коли відома найнижча ціна.

Тому, для співпраці з бюджетними установами району, рекомендуємо ознайомитися з умовами здійснення електронних державних закупівель у системі РROZORRO за адресою https://рrozorro.com.ua та провести реєстрацію в зазначеній системі.