Долучаймося до участі в духовно-мистецькому конкурсі

Громадська організація «Черкаський обласний відділ Союзу Українок» з благословіння Черкаського та Чигиринського Митрополита Іоанна УПЦ КП, за підтримки Черкаської ОДА, облради і міськради організовує Пасхальну виставку-конкурс «Писанка — символ нації».

Зібрати, зберегти та зробити надбанням прийдешніх поколінь вироби декоративно-прикладного мистецтва, виготовлені в кращих народних традиціях — такою є мета цього громадського задуму. Відродження та удосконалення виготовлення писанок, пасхальних композицій, малюнків, пасхальних листівок, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості, виявлення і підтримка молодих талантів, а також об’єднання всіх учасників конкурсу навколо дитячо-юнацького мистецтва в ім’я миру та любові до України.

Пропоную всім охочим дітям надати для конкурсу свої мистецькі вироби у номінаціях: 1)Декоративно-прикладне мистецтво: розпис писанок; пасхально-весняна композиція, витинанки, писанки, вишивка; 2)Образотворче мистецтво: малюнок; живопис.

За детальнішою інформацією звертайтеся телефоном: 0975021503.

Тетяна ІЛЬЧЕНКО, голова Шполянської

районної громадської організації «Союз українок»