Домахався кулаками: шполянина засуджено до позбавлення волі

Шполянським відділом Звенигородської окружної прокуратури  підтримано публічне обвинувачення  у кримінальному провадженні щодо жителя міста Шпола за фактом вчинення кримінального правопорушення передбаченого  ч. 1 ст. 122 КК України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Органом досудового розслідування встановлено, що влітку 2020 року молодий чоловік, перебуваючи біля кафе-бару «Лотос», на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, діючи умисно, наніс місцевому жителю середньої тяжкості тілесні ушкодження. 

Прокурором в суді доведено винуватість особи у вчиненні вказаного кримінального правопорушення. В обвинувальній промові прокурор просив суд обрати обвинуваченому міру покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком.

Вироком Шполянського районного суду чоловіка засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки із звільненням від відбування покарання  з випробувальним строком на один рік. Крім цього, на засудженого судом покладено додаткові обов’язки: повідомляти уповноважений орган пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та не виїжджати з України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.