Допомогли першокласникам гімназії в ремонті приміщення

Вчитель початкових класів Шпо­лянського НВК ЗОШ №3-гімназії Віра Миколаївна Цвіркун довго викладала предмет англійської мови, не маючи годин за основною спеціальністю. Та ось у цьо­му році першокласників розділили на три класи, і вона стала наставником одного з них. Раділа, бо довго мріяла про це. Та виникла відразу дилема — де ж буде їхній клас? Вирішили віддати дітлахам ігрову кімнату, де давно не проводилися ремон­ти, а розміщення з холоднішої сторони не обіцяло особливого комфорту. Особливо зважаючи на те, що вікна в класі вже при­йшли в непридатний стан. Та все скла­лося, як і не мріялося. Під час зібрання батьків одна із мам — Наталія Денисенко запропонувала звернутися до кандидата на міського голову Сергія Кравченка. Дехто засумнівався, бо хоч вибори і активізують охочих їх виграти, все ж замінити три ве­ликих вікна на склопакети — діло не з де­шевих.

Та батьки разом з дітьми і вчителькою були приємно здивовані, що Сергій Во­лодимирович особисто з ними зустрівся, вислухав їх та за лічені дні організував заміну вікон.

Тепер першачкам нема чого бояти­ся холодної пори, головне, що не за­мерзатимуть, а косметичні ремонти вже своїми силами проведуть.

Ганна ШВЕЦЬ (фото автора).