Допоможіть врятувати життя Дмитру Тесленку!

На виході з нашої вулиці Кошового на вулицю Шевченка у 70—80-х роках минулого століття стояла хатинка, в якій жила жінка-трудівниця, вдова, мати двох синочків-соколиків, як ми їх називали, Василина Петрівна Тесленко-Олійник.

Хлопці її росли працелюбними, добрими, успішно навчалися в школі, дружили з однолітками. Так виховала їх мати. Сім’я власними силами будувала свою хату, тому цінувала кожну копійку.

Виросли сини. Микола Тесленко працював у спортивній школі і мав справжній талант художника ― писав для храму ікони. Для музею нашого колгоспу «Маяк» він подарував власноруч написану копію чудо-картини «Страдная пора. Косцы» Григорія М’ясоєдова. На картині ― житнє поле, жниварі із косами, а в житі цвітуть маки і волошки. Таку картину міг створити лише справжній художник.

Молодший син Василини Петрівни Віктор — просто майстер на всі руки, справжній господар. На радість своєї матері сини одружилися, побудували власні будинки, в них народилися сини. Росли внуки. Життя продовжувалося у мирі, злагоді, турботах і щасті.

У 2010 році велике горе спіткало цю родину. На 52-му році життя помер старший із братів Тесленків ― Микола, за кілька місяців і його дружина Ольга. Їхніх троє синочків залишилися сиротами.

Всі турботи за трьох дітей старшого брата взяв на себе молодший брат Віктор та його дружина Наталя.

Хлопці теж росли талановитими, старанними, добрими і працелюбними.

До болю в душі сколихнула наше місто страшна звістка про хворобу одного із цих хлопців ― Дмитра Тесленка.

Ніхто із нас, шполян, не повинен залишитися байдужим до горя сироти. Ми, жителі вулиці Кошового, в міру своїх сил прагнемо допомогти хлопцеві і закликаємо всіх небайдужих та милосердних людей допомогти врятувати життя Дмитру Тесленку, якому потрібні величезні кошти для проведення операції з пересадки кісткового мозку.

Кошти можна перераховувати на розрахунковий рахунок №5168757295667036 у Шполянському відділенні «Приватбанку» (на благодійну допомогу Дмитру Тесленку).

За дорученням жителів вулиці Кошового

Олена ОСТАПЕНКО.