ДОРОГА НА МІЛЬЙОН: у Шполі ремонтують вулицю Лебединську

ДОБРА СПРАВА

У Шполі завершується ремонт однієї з головних дорожніх артерій міста — вулиці Лебединської. Дорожники обіцяють, що вже до середини липня вона буде як новенька.

Про те, що саме вулиця Лебединська потребує ремонту однією з перших, шполяни говорили вже давно. Утім відремонтувати її коштом міського бюджету, розповідає міський голова Шполи Сергій Кравченко, було неможливо.

Ця вулиця — міжобласного значення і, відповідно до законів України, ремонтувати її коштом місцевого бюджету ми не мали права. Адже на її ремонт мають виділятися кошти обласного бюджету.

Однак, було зрозуміло, що на ці кошти довелося б дуже довго чекати, адже не зрозуміло, чи були б вони взагалі. А дорога тим часом продовжувала б руйнуватися, — зазначає міський голова.

— У цій ситуації я бачив єдиний вихід: звернутися по допомогу до підприємців, які є нашими соціальними партнерами.

Відгукнулися на прохання міської ради керівництво Групи компаній «ЛНЗ», зокрема, директор ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод», депутат Черкаської обласної ради Анатолій Ткаченко взяв під особистий контроль якнайшвидше вирішення цього питання.

— ГК «ЛНЗ» вже допомогла місту з однією дорогою — заасфальтували вулицю Артема. Наразі ми вже розпочали ремонт вулиці Лебединської. Ми розуміємо, що ця вулиця дуже важлива і для Шполи, і для всього району загалом, адже є основним шляхом на південь Шполянщини, — зауважує директор ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко. — Із проханням посприяти із ремонтом цієї дороги до мене звертався і міський голова Шполи, і жителі міста. Я й сам, як шполянин, розумів, що зволікати з ремонтом не можна.

Роботи на вулиці Лебединській розпочали два тижні тому. Як показали розрахунки, загалом необхідно відремонтувати близько 5 тис. м2 асфальтного покриття. Для її ремонту ГК «ЛНЗ» виділила понад мільйон гривень.

— Наразі використано вже майже половину суми, виділеної для асфальтування. Щоб завершити ремонт якомога швидше, дорожні бригади працюють щодня із 5-ої години ранку. Упоратися з усім збираємося до 15 липня, — прогнозує начальник філії «Шполянський райавтодор» Віктор Мадюдя.

Ганна ШВЕЦЬ.