ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Велике свято Воскресіння Христового дає надію всім християнам, адже собою являє яскра­вий приклад перемо­ги життя над смер­тю. Господь і Бог наш Ісус Христос помер та воскрес і, як співаємо ми в тропарі, «…смертю смерть подолав…».

Зараз для нас як ніколи важлива сама тема перемоги над смертю. В нашій країні триває кровопролитна війна. Ми втра чаємо друзів, родичів, знайомих, а приклад воскресіння Христового вселяє в нас оту надію, на зустріч з ними у житті вічному. Як казав святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет: «Воскресіння Христо­ве єднає живих і мертвих в єдину сім’ю».

Крізь сльози та сум, у ці пасхальні дні серця наші радіють, як і серця святих жон-мироносиць. Та і як нам не співати хвалеб­них пісень в день Воскресіння Христового. Господь визволив нас від гріха та смерті тлінної. Він дарував кожному з нас шанс жит­тя вічного. Вічного життя поряд з нашими рідними, близькими.

Великі випробування лягли на наший на­род, ми маємо виявити ту рису терпіння, яку мав праведний Іов у своїх стражданнях, але одночасно маємо відстояти те, що подару­вав нам Господь.

Христос Воскрес! — Воскресне Україна!

Воістину Христос Воскрес!

Ієрей Роман САЛОМАТІН, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Київського патріархату (м. Шпола).