Дорога на «мільйон»: ЛНЗ продовжує вкладати кошти у ремонти доріг

Соціальна відповідальність як бізнесове кредо. Саме так вважають у Групі компаній «ЛНЗ», яка продовжує вкладати кошти в ремонти шполянських доріг. Нещодавно було завершено ремонт центральної вулиці в селі Лебедин, який обійшовся підприємству в 3,5 млн грн власних коштів.

Протягом останнього року на ремонти доріг ЛНЗ виділило близько 25 млн грн. І це не лише ремонт доріг в селі Лебедин, як дехто може подумати. Крім Лебедина, ремонти доріг коштом ЛНЗ лише за останній рік були зроблені у Василькові, Лозоватці, Топильне та Сигнаївці. Крім того, за сприяння депутата обласної ради Анатолія Ткаченка (ВО «ЧЕРКАЩАНИ»), було виділено кошти на капітальний ремонт дороги біля Сигнаївського переїзду та відремонтовано «багатостраждальну» дорогу до Журавки.  

– Стан дорожнього покриття в районі – це одне з головних питань, яким опікується ГК «ЛНЗ», – розповідає директор Лебединського насіннєвого заводу, депутат обласної ради Анатолій Ткаченко. – Протягом останніх років саме на вирішення цієї проблеми спрямовані зусилля не лише нашого підприємства, а й місцевої влади та депутатів усіх рівнів.