Дошкільнята Шполянської громади отримали корисні подарунки

5 вересня вихованці закладів дошкільної освіти Шполянської об’єднаної територіальної громади отримали тематичні бокси під назвою «НУМО, відкривай та розвивай» від представництва міжнародного фонду UNICEF Ukraine.

Заклади дошкільної освіти та дошкільних підрозділів гімназій та ліцеїв Шполянської об’єднаної територіальної громади, які працюють за змішаною та очною формами навчання, а це ЗДО № 1 «Ялинка», № 4 «Сонечко», № 5 «Калинка», Водянський, Журавський, Лебединські № 1, № 2, Мар’янівський, Сигнаївський ліцеї, Лебединська № 3, Кримківська гімназії, отримали 16 боксів.

До комплектів увійшли приладдя для малювання, розвиваючі та настільні ігри, зошити, книги та інші корисні речі, які можуть бути використані для організації дозвілля під час перебування в укритті та на свіжому повітрі. Дидактичні матеріали та ігри не лише сприятимуть зацікавленості дошкільнят у майбутньому навчанні в школі, а насамперед розвиватимуть критичне мислення, вміння виконувати творчі завдання, працювати в парах чи групі. Це дозволить дітям набувати життєвих компетентностей з дошкільного віку.

За інформацією Шполянської міської ради