Друге коло чемпіонату області розпочали з нічиєї

23 серпня стартувало друге коло чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. ФК «ЛНЗ-Лебедин» свою стартову гру другого кола проводив на виїзді в с. Паланка Уманського району з командою «УТК-Ятрань». Гра розпочалася атаками господарів майданчика, які всією командою рішуче пішли вперед, прагнучи взяти реванш за поразку в першому колі. Гості, в свою чергу, відповідали гострими контрвипадами, але не зуміли використати свої голеві моменти. Перший тайм завершився з рахунком 0:0.

На 53-ій хвилині поєдинку суддя призначив пенальті у ворота «ЛНЗ-Лебедин», який чітко реалізували господарі. Через 8 хвилин суддя знову призначає сумнівний одинадцятиметровий у ворота гостей. Гравець команди «УТК-Ятрань» знову не схибив — попереду господарі з рахунком 2:0. Гості всією командою пішли вперед і на 74-ій хвилині суддя призначив штрафний удар в сторону господарів. До м’яча підійшов Дмитро Кучер і прицільним ударом метрів з 20 відквитав один гол.

Наприкінці зустрічі футболісти «ЛНЗ-Лебедин» повели масовані атаки на ворота суперника. За п’ять хвилин до закінчення матчу Олександр Драгун зрівнює рахунок — 2:2. Під завісу матчу гравці обох команд мали слушні нагоди вразити ворота суперника, але не використали свій шанс. Зустріч так і завершилася з нічийним рахунком 2:2.
Наступну гру наша команда проведе 30 серпня на міському стадіоні «Колос» з футбольним клубом «Канів». Початок гри о 17-ій годині.

На своєму полі відзначилися переконливою перемогою
30 серпня відбувся тридцятий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги — ФК «ЛНЗ-Лебедин» на районному стадіоні «Колос» приймав одного з аутсайдерів турніру — ФК «Канів». Гра розпочалася атаками господарів і вже на 8-й хвилині зустрічі Євген Розка, котрий повернувся в колектив після дворічної перерви, відкрив рахунок. Через п’ятнадцять хвилин після сольного проходу Артем Охременко подвоює рахунок. Під завісу першої половини гри Андрій Колодяжний доводить перевагу ФК «ЛНЗ-Лебедин» до трьох м’ячів.

В другому таймі наші гравці посилюють натиск, гості порушують правила в карному майданчику і пенальті реалізовує Артем Охременко. ФК «Канів» всією командою захищається, порушуючи правила. В одному з моментів збивають шполянського нападника і Віктор Александров зі штрафного встановлює остаточний результат зустрічі — 5:0 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин.