Другий офіційний матч ФК «Шпола» пройшов за незначної переваги гостей — 1:2

15 квітня ФК «Шпола» провів свій другий офіційний матч. В 1/8 кубка Черкаської області з футболу він зустрівся із командою «Златокрай -2017»  із Золотоніського району (команда  суперника  укомплектована досвідченими футболістами, які виступають у вищій лізі Черкаської області).

Гра розпочалася дуже активно: вже на 10-ій хвилині гості відкрили рахунок після флангової атаки, але майже одразу Олександр Галата рахунок зрівняв. На 15-ій хвилині матчу гості знову вийшли вперед і вже через 5 хвилин мали можливість збільшити рахунок. Після порушення правил у штрафному майданчику  ФК «Шпола» було призначено пенальті і при цьому за фол останньої події було вилучено нашого захисника Анатолія Моісеєва.  Але забити знову гостям не дозволив  наш воротар Олексій Мальчик, який відбив 11-метровий штрафний удар.

Решта часу точилася запекла боротьба. Попри чисельну меншість, наша команда нічим не поступалася супернику і навіть мала хороші моменти, щоб зрівняти рахунок, але, на жаль, не змогла їх реалізувати.

Матч так і закінчився за мінімальної переваги команди із Золотоніського району —1:2.