Дубль Артема Охременка допоміг здолати суперника з перевагою в два м’ячі

21 червня відбувся восьмий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» цього дня приймав на районному стадіоні «Колос» команду «Наша Ряба» з смт. Катеринопіль. Слід відзначити, що зустрічі цих суперників завжди проходять в цікавій боротьбі. Не став винятком і цей матч. Тільки-но розпочався поєдинок, як гості відкрили рахунок — це сталося на 3-й хвилині. Господарі поля всією командою пішли вперед, але в завершальній стадії контратаки допустились помилки — м’ячем заволодів воротар гостей. Час спливає, перший тайм закінчується з рахунком 1:0 на користь ФК «Наша Ряба».Другий тайм розпочався з атак шполян, але м’яч вперто оминав ворота суперника. На 73-ій хвилині ФК «ЛНЗ-Лебедин» зрівнює рахунок (м’яч забиває М.Кретов), а на 81-ій хвилині масовану атаку наших футболістів завершує А.Охременко, змінивши рахунок поєдинку — 2:1 на користь ФК «ЛНЗ-Лебедин». Господарі знову атакують всією командою і М.Кретов доводить перевагу шполян до двох м’ячів — 3:1. З таким рахунком і завершився матч.
Наступну гру ФК «ЛНЗ-Лебедин» проведе 28 червня в м. Монастирище з командою «Авангард».