Приватну аптеку відкрито нещодавно в Лебедині

Потреба у функціонуванні аптеч­ного закладу в сільській місцевості є доволі актуальною. Тож новина про те, що молоді підприємці ма­ють намір відкрити приватну аптеку у Лебедині, порадувала місцевих жителів.
Молоде подружжя — Олексій та Ольга Патюти зі своїм п’ятирічним синочком переїхали до Лебедина всього чотири місяці тому. До цьо­го працювали у великих столичних корпораціях, отримавши значний досвід у менеджменті, бізнесі, управлінні справами. Мрія придба­ти будинок у затишній мальовничій місцевості у Патют визрівала дав­но. Вирішили залишити рідний Київ і оселитися в одному із колоритних сіл України — подалі від загазова­них територій. Дорога до Лебедина їх привела через родичів, котрі про­живають у Шполі.
Лебедин їм відразу при­пав до душі, вже мають добрих друзів, сусідів. Коли озвучили у сільвиконкомі свою ідею відкрити приватну аптеку, знайшли повну підтримку на свою адре­су. За невеликий період часу віднайшли відповідне приміщення в центрі села, оформили підприємницьку діяльність, урочисто відкрили новий об’єкт.
— Наші ціни є абсо­лютно прийнятними, не завищеними, встановлені відповідно до умов, які диктують сьогодні поста­чальники продукції, — розповідає власниця ап­теки Ольга Патюта. — Ми плануємо задовольнити максимум потреб грома­дян, приймаємо замовлен­ня на ліки.
Окрім цього проекту, у молодих підприємців вже назріло багато замислів. Зокрема, у майбутньо­му планують спробувати організувати щось для дозвілля дітей і батьків, відкрити пекарню та ще мають багато інших ідей. Хочеться, щоб для та­ких енергійних і завзятих підприємливих людей існували всі умови для реалізації всіх їх планів, бо це є прямою дорогою до цивілізованого світу, на що розраховують прийдешні прогресивні покоління України.

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).