Два боксери з Ватутіного стали чемпіонами України

З 10 по 17 березня у м. Вінниця відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок. У ньому взяли участь 448 боксерів з 24 регіонів України. Відразу два вихованці тренера Іллі Дубового з Ватутіного на Черкащині стали чемпіонами України. Ці два юнаки разом із 6 товаришами представляли Ватутінську ДЮСШ та БК «Мафія».

Про це інформують Вісті Черкащини, пише "Шполяночка+".

Збірна Черкаської області в загальному заліку посіла 3 загальнокомандне місце. В підсумку отримано такий результат:

Дмитро Полозов взяв участь у 5 поєдинках, здобув 5 дострокових перемог, був нагороджений кубком за «Волю до перемоги». У фіналі переміг у 1 раунді чемпіона Європи.

Дмитро Рудніченко провів 5 поєдинків, в яких виборов 5 перемог, 2 дострокові, 3 – за одноголосним рішенням суддів, переміг 2 чемпіонів Європи.

Боксерка Анастасія Захарова вже на перших змаганнях здобула бронзу.

За крок до медалі боролись:

5-місце – Ярослав Сміхотур (який провів 3 поєдинки /2 перемоги);

5-місце – Поліна Лисак (яка провела 2 поєдинки /1 перемога);

5- місце – Назар Михаїл (2 поєдинка/1 перемога);

9- місце – Нікіта Лисяний;

17- місце – Олександр Астахов.

Тренер поділився своїми враженнями. Зізнається, що пишається кожним своїм вихованцем.

«Пишаюсь своєю командою «Мафія»! Ви – найкращі! – Дякую Богу, який постійно з нами. Дякую батькам за довіру! Дякую Збройним силам України, які боронять нашу країну, дякую всім, хто нас підтримує, нам дуже приємно. Окрема подяка організаторам – Вінницькій федерації боксу, Дмитру і Віталію Терещуку та їхній дружній команді за цей один із найкрутіших турнірів! Щось подібне я бачив на Чемпіонаті світу в Іспанії та Чемпіонаті Європи в Болгарії», – зауважує Дубовий.