ДВА ГОЛИ АРТЕМА ОХРЕМЕНКА ЗАБЕЗПЕЧИЛИ КОМАНДІ ПЕРЕМОГУ В ТУРНІРІ

11 лютого відбувся заключний тур відкритого «Кубка академії «Черкаський Дніпро». Свою гру «ЛНЗ-Лебедин» проводив з командою «Черкаський Дніпро-V-19», яка виступає в чемпіонаті України серед команд юнаків. Гра розпочалася без розвідки, адже команди добре знали одна одну. На 16-ій хвилині допускає помилку наш воротар — м’яч опустився у ворота за його спиною. 1:0 — повели господарі.

У другому таймі в команді «ЛНЗ-Лебедин» відбулися зміни: гравці, які вийшли на заміну, зуміли перехопити ініціативу та повести атаки на ворота господарів. На 56-ій хвилині Артем Охременко зрівнює рахунок зустрічі — 1:1. Проходить ще декілька хвилин і господарі порушують правила в своєму штрафному майданчику. Арбітр зустрічі призначає пенальті, який чітко реалізував Артем Охременко, — 2:1 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Далі зустріч переходить в спокійне русло. Наші футболісти, взявши цілковитий контроль над м’ячем, доводять зустріч до перемоги. За підсумками всіх матчів, ФК «ЛНЗ-Лебедин» став володарем відкритого «Кубка академії «Черкаський Дніпро».

У подальших планах команди — участь у ще одному турнірі, який пройде з 18 лютого по 4 березня. Суперники в цьому турнірі уточнюються. 5 березня стартує традиційний турнір, присвячений пам’яті В.Першина, що пройде з 5 березня по 2 квітня за участю 16 команд. Обидва турніри відбудуться на штучному газоні в с. Білозір’я.