ДВА ГОЛИ РОМАНА КОЛОМІЙЦЯ В ЗАКЛЮЧНОМУ МАТЧІ СЕЗОНУ ЗАКРІПИЛИ БЕЗПРОГРАШНУ СЕРІЮ «ЛНЗ-ЛЕБЕДИН»

ХРОНІКА ЧЕМПІОНАТУ

12 листопада відбувся заключний тур чемпіонату Черкащини з футболу серед команд вищої ліги. Свою останню зустріч ФК «ЛНЗ-Лебедин» вперше проводив на новозбудованому стадіоні «ЛНЗ-Арена». Суперником лебединців був дебютант нинішнього чемпіонату — драбівський «Альтаїр». Гра розпочалася без розвідки, адже суперники добре знали один одного. Боротьба в основному точилася в центрі поля. Декілька гострих атак однієї чи іншої команди не принесли успіху жодній. На останній хвилині першого тайму гостям вдалася атака, яку ударом з далекої відстані завершив гравець «Альтаїру» — 1:0 на користь драбівчан.

Після перерви «ЛНЗ-Лебедин» розпочав масовані атаки на ворота гостей. На 48-ій хвилині Роман Коломієць під час виконання стандарту Роман Коломієць зрівнює рахунок — 1:1. На 67-ій хвилині під час затяжної атаки «ЛНЗ-Лебедин» виходить вперед — гол забиває Сергій Карнаух.

Гра переходить у центр поля — суперники не дають один одному простору для атак. На 84-ій хвилині футболістам «Альтаїру» вдається одна із контратак, під час якої вони зрівнюють рахунок — 2:2. Зустріч наближалася до кінця, коли арбітр матчу Іван Баранов додав 4 хвилини до основного часу. На останній хвилині додаткового часу Роман Коломієць ударом з лінії штрафного майданчика забиває переможний гол — 3:2 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

Футбольний клуб «ЛНЗ-Лебедин» — чемпіон Черкащини нинішнього року. Впродовж сезону команда здобула 20 перемог, чотири зустрічі зіграла внічию і жодного матчу не програла. Команда за підсумками сезону набрала 54 очки, відірвавшись від основного переслідувача команди «Уманьферммаш» на 12 очок. Найкращим бомбардиром команди став Антон Вакуленко — 14 забитих голів.