Два голи у ворота «Спартака»

26 травня відбувся п’ятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою гру проводив у м. Золотоноша з командою «Спартак».

Зустріч розпочалася масовими атаками «ЛНЗ-Лебедин», але надійно діяв воротар господарів, який зумів відбити декілька ударів наших гравців із близької відстані, м’яч уперто обминав ворота голкіпера «Спартака».

Перший тайм — 0:0. У другій половині зустрічі наші футболісти знову стрімко атакують ворота суперника і забивають перший гол. Це зробив Антон Вакуленко. Минає декілька хвилин і Віталій Грицай подвоює рахунок — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

— До кінця поєдинку нам вдалося утримати результат і наша команда здобула перемогу з рахунком 2:0, — повідомив «Шполяночку+» начальник команди Василь Шевцов.

Наступну гру «ЛНЗ-Лебедин» проведе 2 червня у с. Родниківка Уманського району. Суперник — «Ніка», дебютант чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги.