Третій тур чемпіонату області. 8:3 — на користь «ЛНЗ-Лебедин»

Футбольні новини

13 травня відбувся третій тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» свою зустріч  проводив у с. Степанці Канівського району з командою «Росава — Наша Ряба».

Гра пройшла за переваги нашої команди і вже на 11 хвилині Сергій Барбанов відкриває рахунок  1:0. На 13хвилині Тимофій Листопад подвоює рахунок 2:0, на 23 хвилині він уже доводить рахунок до 3:0, але господарі поля забивають курйозний гол 1:3, через декілька хвилин рахунок стає 2:3 після помилки наших захисників. Проходить певний проміжок часу, господарі змінюють рахунок 3:3. Отже, перша половина зустрічі закінчується внічию.

У перерві поєдинку проходить декілька замін, які суттєво вплинули на результат зустрічі. Мар’ян Литовчак, який вийшов на заміну в кінці першого тайму, на 56 хвилині робить рахунок 4:3, на 59 хвилині збільшує рахунок до 5:3, він же на 67 хвилині доводить перевагу «ЛНЗ-Лебедин» до трьох голів 6:3. Коли пішов компенсований арбітром час, Мар’ян Литовчак та Сергій Барбанов роблять рахунок 8:3 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Так закінчився цей матч.