Два матчі «ЛНЗ-Лебедин»: перемога й нічия

13 вересня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин відбувся перший матч 1/16 розіграшу кубка України з футболу серед аматорських команд.

«ЛНЗ-Лебедин» приймав команду «Світанок-Агросвіт» с. Шляхова Бершадського району Вінницької області. Гра пройшла за переваги господарів поля, які упродовж матчу володіли ініціативою, але не змогли у першому таймі реалізувати свої можливості біля воріт суперника. Перша половина поєдинку закінчилася  внічию — 0:0.У другому таймі матчу наші гравці додали у швидкості, але до 60 хвилини рахунок тримався нічийний.

На 65-ій хвилині В’ячеслав   Ткаченко  відкриває рахунок 1:0.Через дві хвилини Олександр Лобов подвоює його — 2:0. На 68-ій хвилині Віталій Грицай встановлює остаточний рахунок зустрічі —3:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин», — поінформував «Шполяночку+» начальник команди Василь Шевцов.

16 вересня на «ЛНЗ-Арені» с. Лебедин відбувся центральний матч чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. «ЛНЗ-Лебедин» приймав свого основного конкурента у боротьбі за звання чемпіона – команду «УТК» Уманського району. Гра пройшла у цікавій боротьбі. Суперники почергово володіли ініціативою. Господарі першими відкрили рахунок. Захисник гостей зрізав м’яч у власні ворота — 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».

В середині першого тайму гості зуміли зрівняти рахунок —1:1.У другій половині зустрічі «ЛНЗ-Лебедин» більше володів ініціативою, але не зумів скористатися своєю перевагою.

Отже, нічия —  1:1.